Skuteczność tej metody ocieplenia – izolacje natryskowe pianką

Izolacja natryskowa pianką skutecznie ociepli Twój budynek. Ta metoda ocieplenia to odpowiedź na rosnące wymagania, stawiane przez współczesne budownictwo. Aby ocieplenie zostało uznane za skuteczne musi spełniać określone wymagania.

Skuteczne ocieplenie to izolację termiczna przeprowadzona fachowo i dokładnie. Do aplikowania izolacji natryskowej wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, gdyż zapewnia on wysoką niezawodność. W ocieplpnych przez nas budynkach poprawia się komfort termiczny, a temperatura jest zoptymalizowana i dopasowana do potrzeb i oczekiwań mieszkańców.

Zastosowanie pianki PUR ma wiele zalet

Pianka PUR ma właściwości przeciwwilgociowe, dzięki czemu uniemożliwia rozwój grzybów, roztoczy i innych szkodliwych dla zdrowia organizmów, dla których wilgoć stanowi idealna pożywienie. Równocześnie stosowane przez nas materiały w swym składzie nie mają substancji szkodliwych dla ludzi i otoczenia naturalnego.

Wraz z postępującym rozwojem technologicznym w budownictwie, od termoizolatorów  wymaga się prostej aplikacji. Izolacja natryskowa pianką PUR na to pozwala, gdyż odznacza się łatwością montażu. Ważne jest również to, że efekty, jakie przynosi są trwałe, zaplanowane na wiele lat. Izolacje natryskowe pianką Gdynia – zapraszamy – izolacja natryskowa Gdynia i całe województwo pomorskie.

Nasze realizacje
Masz pytanie? Fachowa obsługa, darmowa wycena.