Skuteczność tej metody ocieplenia

Izolacja natryskowa jest metodą ociepleniową, która jest odpowiedzią na coraz to większe wymagania stawiane przez współczesne budownictwo. Musi realizować kilka niezwykle ważnych celów.

Powinna zatem zapewnić obiektowi izolację termiczną. Przeprowadzamy ją w sposób fachowy, jesteśmy doświadczonymi ociepleniowcami. Zwłaszcza, że wykorzystujemy do tego niezawodny sprzęt. Ludzie przebywający w ocieplonym przez nas obiekcie na pewno zaczną żyć w większym komforcie. Temperatura panująca w pomieszczeniach będzie całkowicie zoptymalizowany do ich potrzeb oraz poczucia wygody.

Pozostałe zalety i dogodności

Pianka PUR, którą się posługujemy, odznacza się również właściwościami przeciwwilgociowymi, uniemożiwiają one rozwój grzybów, roztoczy i innych szkodliwych zdrowiu człowieka organizmów, dla których przecież wilgoć jest idealnym pożywieniem. Równocześnie stosowane przez nas materiały w swym składzie nie mają żadnych substancji, które w jakimkolwiek stopniu mogłyby działać ludziom i środowisku naturalnemu na szkodę.

Wraz z postępującym rozwojem technologicznym dziedziny, jaką jest budownictwo, od termoizolatorów  żąda się, by można je było jak najprędzej zaaplikować. Umożliwia to izolacja natryskowa pianką PUR. Poza tym odznacza sięła twością montażu. I co równie ważne – efekty, jakie przynosi są trwałe, zaplanowane na wiele lat użytkowania budynku.

Nasze realizacje
Masz pytanie? Fachowa obsługa, darmowa wycena.