Ocieplenia pianką w Gdańsku – zobacz nasze wykonanie

Po weekendzie majowym zrealizowaliśmy ocieplenie pianką PUR jeden z obiektów w Gdańsku. Natrysk pianki poliuretanowej został wykonany na dach, ściany oraz podłogę budynku mieszkalnego. Za sprawą niezawodności oferowanej przez nas techniki ocieplania wykonaliśmy prace poddaszowe zaledwie w jeden dzień.

Stosowany materiał perfekcyjnie klei się do drewna, folii paroprzepuszczalnej, płyt OSB, cegły. Cechuje ją elastyczność, dzięki czemu współgra z architekturą dachu.

Zalety pianki otwartokomórkowej

Współpraca z rodziną, dla której wykonaliśmy prace ociepleniowe, układała się bezproblemowo. Miło nam było usprawnić funkcjonalność ich miejsca zamieszkania. Dzięki zaletom pianki otwartokomórkowej ich wdzięczność wobec nas okazała się szczególnie duża. Ważne jest to, że materiał ten odznacza się wysokim stopniem przepuszczania pary. Właściwość ta uniemożliwia pojawianie się szkodliwych dla zdrowia oraz komfortu życia zawilgoceń. Izolacja termiczna jest niezawodna. A dodatkowo pianka PUR pochłania dźwięki. Stanowi zatem dodatkową zaporę akustyczną. Żyje się odtąd spokojniej, a umysł jest zwolniony od niepotrzebnych zmartwień.

Ocieplenia pianką w Gdańsku