Ocieplenie budynku i domu pianką PUR

Ocieplanie pianką poliuretanową wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Precyzyjność wykonania i jakość użytych przez nas materiałów jest gwarancją szczelnej i solidnej izolacji poddasza, dachu i podłogi. Na jakość naszych usług wpływ ma nasza wiedza, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie w pracy z pianką poliuretanową. Do tej pory zrealizowaliśmy setki usług z zakresu dociepleń budynków, domów, magazynów i hal.

Ocieplenie poddasza, dachu i fundamentów

Na wydajne i skuteczne ocieplenie całej kubatury budynku, domu, magazynu i hali wpływ ma odpowiednie ocieplenie newralgicznych elementów architektury, takich jak dach, poddasze oraz ściany, podłogi i fundamenty. Odpowiedni efekt można uzyskać, dzięki profesjonalnie położonej piance poliuretanowej, która idealnie sprawdza się przy ocieplaniu budynków.

Wybór jest prosty

Nasi specjaliści zaaplikują piankę nawet w najtrudniej dostępnych miejscach . Co skutkuje tym, że powierzchnia zostaje równomiernie zaizolowana. Nie pomijamy nawet najbardziej niepozornych szczelin.

Jeśli doda się do tego, że materiał ten jest wszechstronny i elastyczny, dzięki czemu przylega solidnie do bardzo różnych powierzchni – wybór izolacji natryskowej, jako metody ocieplenia dachu, poddasza, całego budynku przedstawia się jako bardzo korzystny!

Ocieplenie poddasza i domu pianką w pomorskim
eko-dom-ocieplenia-piana-pur

SKUTECZNA IZOLACJA

Nasza firma posiada certyfikat autoryzowanego wykonawcy w zakresie wykonywania usług izolacji natryskowych na produktach typu Purex NG.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Czas wykonania izolacji zależny jest od kubatury budynku. Nasze ekipa wykona ją maksymalnie w 2 dni!

EKONOMICZNE

Dzięki izolacji pianką PUR zaoszczędzisz na miesięcznym wydatku na ogrzewanie!

eko-dom-ocieplenia-piana-pur

EKOLOGICZNY PRODUKT

Dbamy o otaczającą nas przestrzeń. To dlatego nasze produkty są przyjazne środowisku!

BEZPIECZEŃSTWO

Samogasnąca pianka dzięki swoim właściwościach nie jest palna. Zadbaj o bezpieczeństwo rodziny!

PROFESJONALNE WYKONANIE

Do zleceń podchodzimy ze szczególną dbałością i zaangażowaniem. Zawsze dbamy o satysfakcję klienta – zaufaj nam!Nasze realizacje