Ocieplenie pianką PUR budynku, domu

Ocieplanie pianą PUR Gdynia, Wejherowo, Gdańsk, Leśniewo, Chojnice, Kartuzy i całe woj. pomorskie – ocieplanie pianką poliuretanową wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności, dlatego warto skorzystać z usług doświadczonej firmy specjalizującej się w izolacjach natryskowych. Precyzja wykonania oraz jakość użytych materiałów to gwarancja szczelności i solidności izolacji poddasza, dachu i podłogi. Na jakość oferowanych przez nas usług wpływa wiedza, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie w pracy z pianką poliuretanową. Do tej pory zrealizowaliśmy setki usług z zakresu ocieplania i docieplania budynków, domów, magazynów i hal. Zapraszamy do skorzystania z oferty – ocieplanie pianą PUR.

Ocieplenie poddasza, dachu i fundamentów

Na wydajne i skuteczne ocieplenie całej kubatury budynku, domu, magazynu czy hali wpływa odpowiednie ocieplenie newralgicznych elementów architektury, bo to często tamtędy ucieka najwięcej ciepła. W szczególności chodzi tutaj o elementy konstrukcyjne, takie jak dach, poddasze, ściany, podłogi i fundamenty. Odpowiedni efekt można uzyskać wówczas, gdy pianka poliuretanowa zostanie położona profesjonalnie. Tak położona pianka poliuretanowa idealnie sprawdzi się do ocieplania budynków.

Wybór jest prosty

Nasi specjaliści zaaplikują piankę nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Dzięki temu powierzchnia zostaje równomiernie zaizolowana. Nie pomijamy nawet najbardziej niepozornych szczelin, które mogłyby stanowić mostki termiczne. Jeśli uwzględnimy to, że pianka poliuretanowa PUR jest materiałem wszechstronnym, elastycznym i dobrze przylegającym do każdej powierzchni, to wybór izolacji natryskowej, jako metody ocieplenia dachu, poddasza, całego budynku wydaje się prosty. Ocieplenie pianką PUR daje bardzo dobre rezultaty, co wynika z właściwości pianki oraz sposobu jej aplikacji.

Ocieplenie poddasza i domu pianką w pomorskim

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

eko-dom-ocieplenia-piana-pur

SKUTECZNA IZOLACJA

Nasza firma posiada certyfikat autoryzowanego wykonawcy w zakresie wykonywania usług izolacji natryskowych na produktach typu Purex NG.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Czas wykonania izolacji zależny jest od kubatury budynku. Nasze ekipa wykona ją maksymalnie w 2 dni!

EKONOMICZNE

Dzięki izolacji pianką PUR zaoszczędzisz na miesięcznym wydatku na ogrzewanie!

eko-dom-ocieplenia-piana-pur

EKOLOGICZNY PRODUKT

Dbamy o otaczającą nas przestrzeń. To dlatego nasze produkty są przyjazne środowisku!

BEZPIECZEŃSTWO

Samogasnąca pianka dzięki swoim właściwościach nie jest palna. Zadbaj o bezpieczeństwo rodziny!

PROFESJONALNE WYKONANIE

Do zleceń podchodzimy ze szczególną dbałością i zaangażowaniem. Zawsze dbamy o satysfakcję klienta – zaufaj nam!Nasze realizacje