Izolacja pianą PUR Izolacja wdmuchiwana Mosty –
izolacja poddasza | fundamentów | magazynów | wdmuchiwaną wełną
Izolacja pianą PUR i izolacja wdmuchiwana – Mosty
Mieszkańcom miejscowości Mosty oferujemy kompleksowe usługi w zakresie nowoczesnej termoizolacji. Izolacja pianą PUR oraz izolacja wdmuchiwana pozwalają skutecznie zabezpieczyć budynek przed utratą ciepła i wilgocią.
Izolacja pianą PUR w Mostach
Piana PUR to jedna z najskuteczniejszych technologii ocieplania poddaszy i dachów. Natryskowa aplikacja gwarantuje idealne dopasowanie izolacji do konstrukcji budynku.
- szczelna warstwa bez łączeń,
- ochrona przed kondensacją pary wodnej,
- stabilna temperatura wewnątrz budynku,
- krótki czas realizacji prac.
Izolacja wdmuchiwana – idealna przy modernizacji
Izolacja wdmuchiwana w Mostach sprawdzi się szczególnie w domach już zamieszkałych. Umożliwia szybkie docieplenie stropów i poddaszy bez uciążliwego remontu.
- dokładne wypełnienie trudno dostępnych przestrzeni,
- brak konieczności rozbierania sufitów,
- natychmiastowa poprawa komfortu cieplnego.
Planujesz izolację pianą PUR lub izolację wdmuchiwaną w Mostach? Skontaktuj się z nami – przygotujemy ofertę dopasowaną do Twojego budynku.
Zalety stosowania piany PUR
|
| |
|---|---|---|
Piana PUR | ||
| 25 latgwarancji od producenta, na stały parametr izolacji | |
| 16-20 cmgrubość pianki otwartokomórkowej 1 dzieńczas aplikacji pianki BRAKmostków termicznych nie występują po |


